Silver partner
7
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
4
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1036
Останній візит на сайт
6 днів тому
Я є учасницею Асоціації Фахівців нерухомості України. Основа моєї діяльності завжди побудована на принципах: ☑️взаємної довіри, ☑️прозорості ☑️дотримання інтересів клієнта. Я індивідуально підходжу до кожної ситуації, тому успішно вирішу всі питання, пов'язані з продажем, купівлею та орендою Житлової та Комерційної нерухомості.

Продаж будинків (1)

  • Comfort
    300 000 $
    1 742 $/м²

    Лісна

    БЕЗ КОМІСІЇ
    172 / 83 / 64 м²
    2 поверхи
    10 сот
    5 кімнат
    2025 рік побудови
    6 днів тому
    Сучасний будинок у Таценках — простір, стиль і приватність серед природи 🌿 Пропонується до продажу стильний двоповерховий будинок у затишному місці Обухівського району — с. Таценки, вул. Лісна. Будинок загальною площею 172 м² — це продуманий простір для комфортного життя, де кожна деталь створена для зручності та естетики. Новий якісний ремонт, меблі та техніка — можна заїжджати одразу. Панорамні вікна наповнюють будинок природним світлом, а кухня-вітальня з виходом на терасу створює ідеальну атмосферу для життя та відпочинку. Планування: 1 поверх: • простора кухня-вітальня з виходом на терасу • кабінет / гостьова кімната • санвузол • котельня 2 поверх: • 4 окремі кімнати (є тераса та...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.